Site Overlay

Warsztaty Tarota w Szczecinie

Program warsztatów obejmuje 3 ścieżki wiedzy, realizowane jedna po drugiej:

 • Intuicyjne czytanie (18 godzin) – zobacz dostępne terminy: TUTAJ
  Interpretacja symboli zawartych na poszczególnych kartach, z wyszczególnieniem zależności pomiędzy symbolami, zgodnie ze zmiennym ich znaczeniem.
 • Interpretacja multispektralna (18 godzin) – zobacz dostępne terminy: TUTAJ
  Zależności pomiędzy kartami, z uwzględnieniem symboli kart, z wieloaspektowym znaczeniem
 • Mistrz interpretacji z obsługą klientów/ek (18 godzin)

Aby wziąć udział w warsztatach, najlepiej, jeśli masz już jakąkolwiek wiedzę na temat podstawowych 22 kierunków Tarota. Jeśli nie jesteś tego pewien/pewna, skontaktuj się z nami, prześlemy Ci informacje, które Ci pomogą przygotować się na warsztaty.

Dołącz do naszych wasztatów a pod okiem i ze wsparciem doświadczonej tarocistki nauczysz się jak interpretować i odczytywać karty i ich systemy, znaczenia i symbole. Zakres wiedzy i doświadczeń zależeć będzie od tego jaką ścieżkę obierzesz i  poziomie rozwoju w już jesteś.

(uczestnik/czka, która nie przejdzie wcześniejszej ścieżki, nie może wziąć udziału w następnej, chyba że wykaże swoją znajomość na poziomie wystarczającym do odbycia kolejnej)

Uczestnictwo we wprowadzeniu do kursu kart tarota pozwoli ci uzyskać dostęp do kolejnych ścieżek, gdyż wszystkie ścieżki ułożone są w logiczną i energetycznie określoną całość, która zapewnia wiedzę by pomagać osobom na możliwie najwyższym poziomie zrozumienia.

Warsztaty pomagają nie tylko w uzyskaniu wiedzy, ale także w zbudowaniu zaufania i późniejszej grupy wsparcia, gdyż pracujemy a w małych, max 8 osobowych grupach osób.  grupie pracującej z Tarotem i omawiającej go za pomocą znaczeń i symboli. Jeśli to możliwe, przynieś własne karty, jeśli nie posiadasz, możesz je zakupić w naszym sklepie lub na warsztatach przygotujemy je dla Ciebie.

Pierwszym etapem warsztatów jest medytacja z przewodnikiem, aby określić i zakotwiczyć sposób zgodny z twoimi intencjami. Później to już czysta wiedza i doświadczanie, zgodne poziomem ścieżki, na którym jesteś.

 

Zalecane:

Na chwilę przed warsztatem poświęć trochę czasu, aby spojrzeć na swoje karty (lub talię online) i zanotować słowa, uczucia lub odczucia ciała, które ci się przytrafiają.

Jeśli „znasz” główne kierunki Tarota i szukasz innych, kreatywnych sposobów odkrywania ich znaczeń, te warsztaty przybliżą ci ucieleśniony, liryczny i wielozmysłowy sposób „otrzymywania”, jeśli chodzi o ich znaczenie w pełnym spektrum.

 

Dane adresowe.

Szczecin, Al. Niepodległości 18-22

 

Pytania?

Zadzwoń / napisz 535 650 610 / akademia@zycia.pl

 

Dodatkowo przed warsztatami (nieobowiązkowe):

Stwórz plan działania, procedury wspierające i rytuały rozwoju i zmiany, używając kart jako podpowiedzi dla intuicyjnych i podróżujących wskazówek.

 • Napisz afirmacje na podstawie swoich ulubionych lub ostatnio wybranych kart Tarota lub Wyroczni oraz reprezentujących je archetypów.
 • Znajdź sposoby, aby pozostać inspirowanym i połączonym z przewodnikami dla zwierząt, roślin lub kamieni.
 • Zaczynamy od podróży. Możesz wybrać karty, użyć wymarzonego obrazu lub skupić się na energiach jako na centrum swojej podróży.
 • Przynieś na warsztaty przedmiot, który uwielbiasz, nasycony energią przewodnictwa i który dosłownie może być czymś, czego często dotykasz, aby „naładować”. Intencją jest znalezienie praktycznych sposobów wydobywania pozytywnych zmian i wzrostu w życiu, które mogą wspierać Cię codziennie.