Site Overlay

Kwantowy Matrix

Kwantowy Matrix to kompletny system leczenia, dbania o własne zdrowie oraz transformacji. Jest to możliwy do nauczenia się i przekazania innym fenomen, napędzany intencją, który daje fizyczny i możliwy do zaobserwowania efekt za każdym razem. Każdy może nauczyć się i praktykować Kwantowy Matrix.
Kwantowy Matrix zaczyna się od delikatnego dotyku i siła skupienia buduje nowy, wypełniony radością stan, który może wpłynąć na zmiany życiowe. To narzędzie może być używane do leczenia, transformacji, bądź tworzenia nowych możliwości. Chodzi tu w głównej mierze o zmianę twoich przekonań na temat leczenia, choroby i struktury rzeczywistości.
„Kwantowy Matrix” może wydawać się określeniem magicznym lecz jest ono oparte na prawach fizyki związanych z energią oraz pojęciach i prawach fizyki kwantowej, teorii superstrun i rezonansie Ruperta Sheldrake’a. Często będziesz czuł i widział ruch podobny do fali w momencie zastosowania Kwantowego Matrixa ponieważ osoba, na której wykonywana jest ta metoda doświadcza delikatnej fali zmiany, a ciało natychmiast zdaje się wpaść w stan relaksu. To jest połączone z zastosowaniem metody delikatnego dotyku, w celu znalezienia partii ciała, w której fala Kwantowego Matrixa da optymalne rezultaty. Da się zaobserwować, że podświadomość i biologiczne pole fizyczne wchodzą w interakcję.
Kwantowy Matrix nie jest rzeczą, która może być zdefiniowana – jest drogą do zmiany. Zmiana ta powstaje poprzez komunikację na poziomie kwantowym z frontami fal, które tworzą rzeczywistość.
Ten nowy paradygmat daje Ci ciągły dostęp do stanu świadomości, który sprawia, że możliwa jest interakcja ze światem materialnym i jego transformacja, aby wpłynąć na zmiany spowodowane traumą z przeszłości, urazy i szablony emocjonalne. Kwantowy Matrix pokazuje, jak w świadomy sposób możemy obserwować z innej perspektywy. Twoja percepcja z przeszłości ulegnie zniszczeniu i natychmiastowo zmaterializują się nowe możliwości. Fizyczne i emocjonalne dolegliwości mogą zostać rozwiązane w mgnieniu oka.
Zgodnie z współczesną fizyką, rzeczywistość może być opisana jako drgania oraz wzory w kształcie fal, dlatego wszystko jest światłem i informacją.
Informacje dotyczące pola biologicznego tworzą aktywną, ciągle rezonującą matrycę. Ta matryca i jej połączenia zapewniają kontinuum szybkiej i spójnej komunikacji w całym ciele. Drgania oraz fale w tej matrycy mogą być zmienione, tak że każdy może pozbyć się obecnego stanu rzeczy takiego jak np. urazu lub sytuacji, które uwięzione są w ciele lub emocjach, a następnie wprowadzić inne możliwości, które są bardziej przydatne.
Choroba może być określona jako zaburzenie, ustanie lub zniekształcenie powstające w matrycy. Fizyczne i emocjonalne urazy pogarszają komunikację na poziomie komórek biologicznych. Zastosowanie Kwantowego Matrixa stabilizuje przepływ informacji biologicznych dzięki czemu ciało lepiej reaguje na bodźce wewnętrzne oraz zewnętrzne.